АНДРІЙ ШКРІБА

Андрій Шкріба

Знайомтесь – це Андрій Шкріба! Зріст - 1.90, широкоплечий красунчик, блондин, хрещений! Хоча, можливо, з його голосом ви вже знайомі, тому що могли неодноразово чути його на ужгородській радіостанції Версія ФМ, як ведучого музичних хіт-парадів та спортивних новин.

Андрій - майстер посмішки зубами, новатор всіма улюбленої фрази «вип’ємо», у лиці фрази “уп‘єме», чемпіон у перегляді серіалу «Школа». Єдиний в Україні ведучий, який грає на всіх видах нервів, автор та сценарист промов Віталія Кличка, володар 50-ти кілометрової візи, колекціонер автомобілів зі словацькою реєстрацією, ведучий, який професійно відкриє не лише ваше свято, а і пляшку чужого шампанського, випускник пакіршавської школи “тамадів і старостів” (пак – слово іншомовного походження). Досягнення - провів «Міс Школярка» серед 5-их класів у 2014 році. За це отримав свій перший гонорар – незабутній поцілунок від класної керівнички, адже вона було розлучена і для неї це було дуже важливо.

Ну а тепер без жартів! Андрій добре знає, як зробити ваше свято незабутнім, поєднавши ваші потреби та погляди зі своїм сучасним та креативним баченням. З ним легко і надійно, а головне - не нудно. Андрій Шкріба - представник нового бачення «Щастя» з прикріпленим досвідом від нашого агентства!