ЮРА ЧОРІЙ

Юра Чорій

Головний агент, який займається доставкою Щастя! Юра Чорій - один з найбільш бажаних закарпатських ведучих знає, що таке якісний захід. У свої 31 він провів більше 800 різних за масштабом свят, а це приблизно понад 70 000 посмішок та задоволених гостей. Юрій вміє чудово імпровізувати, має харизму, почуття стилю, голос, який пізнає все Закарпаття, володіє професійною дикцією, вирізняється вмінням знаходити спільну мову з різноманітною публікою, а головне-досвід роботи більше 10-ти років.

Має безліч досягнень у професійному плані :

  • Кращий актор Закарпатської Ліги КВН сезону 2009 –  2010рр.
  • Кращий керівник команди квн в Асоціації КВН України сезону 2010 – 2011рр.
  • Переможець конкурсу ведучих на 18 Всеукраїнському фестивалі КВН “Жемчужина у моря – 2011р.” м. Одеса.
  • Екс - ведучий розважального відділу хвилі радіо Закарпаття ФМ, а також  ведучий ранкового шоу “Ранок з М – Студіо” (досвід роботи з 2010 – 2013рр.)
  • Директор та організатор конкурсу краси «Міс Мукачево beauty» 2017-2018pp.
  • Засновник та керівник агентства свят «Щастя» - 2018р.

У нашій професії немає межі професійного розвитку. Добре, що замовлення дуже різноманітні і тому завжди вимушений дізнаватися щось нове. Можливо, якби я проводив лише весілля, то на традиціях і конкурсах можна було б зупинитися, але, оскільки, займаюсь проведенням різнопланових івентів – продукт має бути якісним, цікавим та завжди новим.
Я кайфую від своєї роботи. Думаю про неї кожну вільну хвилину. Хоча в дитинстві ніколи не мріяв про неї.

За десять років роботи, звісно, я змінився. Навіть останній рік-два дуже повпливали на мене. Я постійно прагну до саморозвитку та вдосконалення. Тому для людей, які склали про мене враження кілька років тому, важко уявити, яким я є зараз. Подача корпоративного матеріалу повністю змінилася, вікова категорія людей, з якими я працюю, стала зовсім іншою. Я заснував власну справу. Маю постійних клієнтів, які звертаються лише до мене, а для мене це дуже важливо.

В мене є свій власний рецепт вдалого свята!